JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Pirms pirkuma veikšanas aicinām iepazīties ar Latvijas Bankas interneta tirdzniecības vietnes lietošanas un pirkuma veikšanas noteikumiem.

Kā pasūtīt monētas un citus numismātikas produktus?

Numismātikas produktus (monētas un monētu komplektus; tālāk tekstā – preces) var iegādāties Latvijas Bankas interneta tirdzniecības vietnē www.e-monetas.lv. Izvēlieties preces, ievietojiet tās virtuālajā grozā, norādiet izvēlēto piegādes veidu un adresi un citu nepieciešamo informāciju un samaksājiet par pirkumu!

Kā var samaksāt par pirkumu?

Samaksāt iespējams ar VISA, VISA Electron vai MasterCard/Maestro norēķinu karti vai izmantojot internetbanku.

Vai ir noteikti kādi iegādes limiti?

Preces iegādes viena pirkuma limits Latvijas Bankas interneta tirdzniecības vietnē www.e-monetas.lv ir noteikts 1 000 eiro (t.sk. PVN).

Pārdevējs ir tiesīgs noteikt viena preču pirkuma apjoma (preču skaita) limitu. Piemēram, ja par kādu monētu gaidāma pastiprināta interese, ierasta prakse ir noteikt tās iegādes limitu vienam pircējam.

Kā var pārliecināties, vai pasūtījums veikts?

Jūs saņemsiet preces pasūtījuma apstiprinājumu pa e-pastu. Ja tādu nesaņemat, lūdzam pārliecināties, vai tas nav nonācis mēstuļu mapē. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mums.

Vai, iegādājoties preces interneta tirdzniecības vietnē, tiek piemērota vairumtirdzniecības cena jeb apjoma atlaide?

Tāpat kā iegādājoties preces Latvijas Bankas kasēs, apjoma atlaide tiks automātiski piemērota, iegādājoties 10 (desmit) un vairāk preču. Informācija par to būs Jūsu pirkuma grozā.

Vai iespējama preces iepriekšēja rezervācija?

Preces iepriekšēja rezervācija nav iespējama. Lai saņemtu informāciju par aktuālajiem piedāvājumiem un jaunumiem, aicinām pierakstīties monētu jaunumu saņemšanai Latvijas Bankas interneta vietnē, norādot savu e-pasta adresi.

Kā saņemt iegādātās preces?

Savu pirkumu varat saņemt Latvijas Bankas kasē Rīgā vai arī izvēlēties piegādi ar kurjeru. Kurjerpasta pakalpojumus nodrošina VAS "Latvijas Pasts" visā Latvijā.
Starptautisko sūtījumu piegādi nodrošina SIA "TNT Latvija".

 

Kādas ir piegādes izmaksas?

Latvijas Bankas kasēs pirkums saņemams bez maksas.

Izvēloties piegādi ar kurjeru, maksa par pakalpojumu tiks aprēķina pēc piegādes informācijas aizpildīšanas atkarībā no sūtījuma kopējā svara un izvēlētās piegādes adreses.

Preces vai sūtījuma piegādes cenā nav ietvertas muitas nodevas vai nodokļi. Par šo izmaksu segšanu ir atbildīgs pircējs.

 

Vai sūtījums jāsaņem personiski vai arī var norādīt citu personu tā saņemšanai?

Veicot pirkumu, papildu informācijas laukā iespējams norādīt citu personu sūtījuma saņemšanai, norādot personas vārdu un uzvārdu, kā arī kontakttālruni. Aicinām pārliecināties, ka saņēmējs ir informēts par gaidāmo piegādi un sūtījuma saņemšanas nosacījumiem.

 

Cik dienu laikā tiks veikta preču piegāde ar kurjeru?

Preces tiks piegādātas uz norādīto adresi 8 (astoņu) darbadienu laikā no pasūtījuma veikšanas dienas. Informāciju par preces piegādi Jūs saņemsiet e-pastā vienu darbadienu pirms plānotās preču piegādes dienas. Kurjers sazināsies ar Jums pa pasūtījuma informācijā norādīto tālruni.

Izvēloties preces saņemt Latvijas Bankas kasēs, cik ātri to var izdarīt?

Iegādātās preces, sākot no 3. (trešās) darbadienas pēc pirkuma veikšanas, varat saņemt Latvijas Bankas klientu kasē Bezdelīgu ielā 3, Rīgā. Preces jāsaņem 20 (divdesmit) darbadienu laikā.

Kas notiek, ja prece netiek saņemta?

Ja prece netiks saņemta no Jums neatkarīgu iemeslu dēļ, atmaksāsim Jums visu samaksāto naudu, t.sk. piegādes maksu. Aicinām iepazīties ar distances līguma noteikumiem, kuros noteikta kārtība, kādā notiek atmaksa.

Vai es varu atkāpties no pirkuma līguma (distances līguma)?

Jums ir tiesības atkāpties no pirkuma līguma 14 (četrpadsmit) dienu laikā no preces saņemšanas dienas, paziņojot par to pārdevējam. Atteikuma gadījumā Jums ir pienākums atdot visas attiecīgā pirkuma līguma ietvaros iegādātās preces atpakaļ pārdevējam. Atpakaļatdošanas izmaksas būs jāsedz Jums. Atteikuma veidlapa pieejama šeit

Jāņem vērā, ka preces kapsula, iesaiņojums, suvenīriesaiņojums, apliecinājums un kastīte (ja tādi ir) ir daļa no preces. Atdodot atpakaļ preci pārdevējam, monētas kapsula nedrīkst būt atvērta. Monētu komplekta iesaiņojums un 2 eiro piemiņas monētas suvenīriesaiņojums nedrīkst būt atvērts. Preces kapsulas, iesaiņojumi, suvenīriesaiņojumi, apliecinājumi un kastītes (ja tādi ir) nedrīkst būt nozaudēti vai bojāti.

Vai iespējams saņemt Latvijas Bankas jaunumus savā e-pastā?

Lai saņemtu jaunumus e-pastā, jānorāda sava e-pasta adrese laukā "Jūsu e-pasts" Latvijas Bankas interneta vietnē.

Kur var atrast Latvijas Bankas kontaktinformāciju?

Informācija pieejama Latvijas Bankas interneta vietnes bank.lv sadaļā "Kontakti".


Laiks ir beidzies